Kontakt

Cyklinowanie podłóg w Mińsku Mazowieckim

Jesteśmy zakładem parkieciarskim z wieloletnim doświadczeniem. W swoim dorobku posiadamy wyłącznie efektywnie zakończone zlecenia. Standardy, którymi kierujemy się w pracy pozwoliły nam zdobyć opinię rzetelnej i solidnej firmy. Oprócz profesjonalnej realizacji usług parkieciarskich, gwarantujemy także wszechstronne doradztwo.

Podpowiadamy, jak właściwie pielęgnować parkiety i podłogi drewniane. Dostarczamy stylowe poręcze i balustrady.

Doradzamy także w kwestii wyboru optymalnego wzoru parkietu. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie oferty lub cen poszczególnych prac, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Istnieje również możliwość zadania zapytania poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Standardy wykonywania usług parkieciarskich

Układanie parkietu to praca wieloetapowa. Podstawą sukcesu jest właściwe wykonanie prac wstępnych, na które składają się m.in. ocenienie stopnia wilgotności posadzki, wykonanie niezbędnych pomiarów pomieszczenia, sprawdzenie równości podłoża oraz niwelacja wszelkich niedoskonałości i przeszkód.

Wszystkie produkty wykonujemy z najwyższej jakości drewna, różnej wielkości i wymiarów, dlatego nie ma dla nas zleceń nie do zrealizowania. Montaż przebiega szybko i sprawnie!

Powołaj się na naszą stronę, a otrzymasz atrakcyjny RABAT!


Parkiety, schody drewniane. Mariusz Chojnacki

ul. Kazikowskiego 16a 05-300 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
Telefon: 602 776 535
E-mail: mariusz.chojnacki1@gmail.com

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy